Suboslip klapki japonki sublimacyjne

Suboslip klapki japonki sublimacyjne
Availability:On Request Product Code: 6.71 Brand: Lanyard.PRO

Suboslip klapki japonki sublimacyjne

Jednostronne drukowanie.

  •  Czarny / Zielony / Czerwony / Niebieski - dół i uchwyty.
  • Pojedyncze opakowanie / do samodzielnego montażu.
  •  Materiał: guma / poliester.
  •  Waga: 0,45kg/szt.


  • Nowe klapki z możliwością personalizacji. Wyprodukowane w Polsce.
  • Nadruk - Pełnokolorowy nadruk CMYK według Twojego projektu.
  • Klapki sublimacyjne z nadrukiem w pełnym kolorze.
  • Produkt dostępny w kilku rozmiarach:

Rozmiar S: długość: 24,5 cm, szerokość: 10,5 cm

Rozmiar M: długość: 27 cm, szerokość: 11 cm

Rozmiar L: długość: 29 cm, szerokość: 11 cm

Write a review

Note: HTML is not translated!
    Bad           Good

Japonki Personalizowane

Klapki sublimacyjne, japonki, które można dostosować do własnych potrzeb z własnym obrazem lub zdjęciem, są najnowszą modą, która trafiła na rynek japonek. Sublimacja drukowane japonki są tak nowe na scenie mody, że nie stały się jeszcze głównym nurtem. Są one obecnie po prostu produktem niszowym dla modnych osób, które chcą nosić coś naprawdę wyjątkowego i indywidualnego. Przewidujemy, że w przyszłości japonki personalizowane staną sie tak popularne jak personalizowane koszulki lub inne drukowane przedmioty. 

Spersonalizowane japonki, świetny pomysł na prezent dla bliskiej osoby, idealny pomysł na prezent dla każdego, kto kocha zabawę na słońcu. Wszystkie nasze japonki są specjalnie zaprojektowane i wykonane w UE z dużą starannością i dbałością o szczegóły. Oferujemy szeroką gamę japonek, z których możesz wybierać, które możesz spersonalizować własnymi zdjęciami lub projektami.

Niestandardowe klapki

Specjalizujemy się w wykonywaniu niestandardowych Flip Flops w najniższych cenach na rynku. Mamy ogromną różnorodność kolorów i stylów japonek z obrazkami i bez oraz możemy zrobić każdy rozmiar. Spersonalizowane japonki to świetny sposób na pokazanie swojej osobowości lub nawet na stworzenie prezentu dla kogoś specjalnego. Możesz wybrać podstawowy kolor japonek, ich paski, a nawet to, co będzie na nich umieszczone. Możemy nadrukować wszystko, co tylko zechcesz na Twojej nowej parze japonek.

To może być Twoja pierwsza okazja, aby kupić spersonalizowane Klapki sublimacyjne od 1 szt. w konkurencyjnych cenach, zanim przejdą do głównego nurtu! Oferujemy Klapki z nadrukiem sublimacyjnym wykonane z wysokiej jakości materiałów w bardzo przystępnych cenach.