Smycze reklamoweSmycze › Remove Before Flight

Remove Before Flight

Nie tylko dla pilotów - breloczek Remove Before Flight

Skąd się wzięła nazwa Remove Before Flight?

Czerwone wstążki z oznaczeniem RBF, czyli -Usuń przed lotem- to ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa na wymiennych elementach samolotu. Elementy te są mocowane jedynie w trakcie postoju samolotu i muszą zostać usunięte przed lotem. Nieusunięcie tych wstążek może spowodować awarię samolotu, dlatego, aby ich nie przeoczyć są tworzone w rzucającym się w oczy czerwonym kolorze, a wykonany na nich nadruk ma spore wymiary.

W naszej ofercie znajdziesz breloczki, które imitują słynne oznaczenia, z tą jednak różnicą, że Ty masz wpływ na kolor i nadruk wykonany na zawieszce.

Nasza oferta breloków typu RBF:

  • TKANE - dzięki tkaniu spersonalizowany przez Ciebie nadruk jest czytelny i dokładny, a przy tym bardzo estetyczny. Na jakości nie tracą nawet najmniejsze elementy
  • SUBLIMACYJNE - dzięki tej metodzie możliwe staje się nanoszenie grafik, jak i tekstu, przy zachowaniu wysokiej jakości nadruku. Grafika i napisy uzyskane dzięki niej są odporne na działanie promieni słonecznych czy pranie.
  • HAFTOWANE – haftowanie pozwala na stworzenie oryginalnego, eleganckiego i niepowtarzalnego breloczka typu Remove Before Flight. Haft jest wyczuwalny pod palcami, co sprawia wrażenie, że naniesiona grafika została wykonana w technologii 3D.

Komu spodoba się taki prezent?

Tego typu breloki świetnie nadają się jako zawieszki do kluczy, np. motocykli czy samochodów – dzięki materiałowemu wykończeniu nie rysują ani nie obijają żadnych delikatnych elementów.
To także świetny prezent dla wszystkich fanów lotnictwa, ale także motoryzacji. Nietypowa przestrzeń reklamowa pozwala na wykorzystanie zawieszek podczas targów motoryzacyjnych lub jako podarunku od marki dla klienta, np. po zakupie auta w salonie samochodowym, czy wykupieniu oferty wakacyjnej w biurze podróży. Z powodzeniem umieścisz na nim swoje logo, nazwę firmy czy symbol organizacji.

Każda osoba, zakochana w samolotach, z pewnością doceni taki upominek.

Pomóż nam się rozwijać i bądź na bieżąco!