Ściereczka do Okularów

Ściereczka do Okularów

Gdy słońce świeci - czas przetrzeć okulary :)

Nasze ściereczki z mikrofibry są super miękkie, nie pozostawiają smug.

Wiele rozmiarów do wyboru. Nadruk sublimacyjny z Twoim projektem.

Zaglądnij co więcej możemy zaoferować :)


Ściereczka do okularów 10x15cm
  Review

Ściereczka do okularów 10x15cm

HQ cleaning MICROFIBRE Ściereczka do czyszczenia okularów, nadruk sublimacyjnyMateriał: 205gr mikrof..

1.19 PLN

Ściereczka do okularów 15x15cm
  Review

Ściereczka do okularów 15x15cm

HQ cleaning MICROFIBRE Eyeglass cleaner, sublimation printMateriał: 205gr mikrofibra, 80% Poliester ..

1.28 PLN

Ściereczka do okularów 17x18cm
  Review

Ściereczka do okularów 17x18cm

HQ cleaning MICROFIBRE Ściereczka do okularów, druk sublimacyjnyMateriał: 205gr mikrofibra, 80% Poli..

1.69 PLN

Ściereczka do okularów 25x25cm
  Review

Ściereczka do okularów 25x25cm

HQ cleaning MICROFIBRE Ściereczka do okularów, druk sublimowanyMateriał: 205gr mikrofibra, 80% Polie..

2.15 PLN

Ściereczka do okularów 18x30cm
  Review

Ściereczka do okularów 18x30cm

HQ cleaning MICROFIBRE Ściereczka do okularów, druk sublimowanyMateriał: 205gr mikrofibra, 80% Polie..

2.79 PLN


Tworzenie spersonalizowanych gadżetów to nasza odpowiedź na indywidualne, osobiste potrzeby i pragnienia naszych klientów. Każdy z nas jest inny i każdy z nas jako człowiek, ale także jako świadomy konsument chce czuć się wyróżniony. Oferty dopasowane do naszych potrzeb stają się kluczowe w podejmowaniu decyzji zakupowych.


Jeśli też tak myślisz - nie wahaj się! Skontaktuj się z nami i stwórz własny, niepowtarzalny projekt ściereczki do czyszczenia okularów, dzięki której Twoi klienci poczują wyjątkową więź z marką, którą tworzysz. Ściereczki do okularów z nadrukiem są ciekawym dodatkiem do akcji promocyjnych nie tylko u optyka, dlatego bez względu na to jaką działalność prowadzisz, ściereczki  do czyszczenia okularów z Twoim logo lub nazwą firmy to świetny praktyczny gadżet dla każdego, kto używa okularów.


Nie tylko do okularów!


Dostępne w naszej ofercie ściereczki idealnie nadają się do czyszczenia wszelkich gładkich i szklanych powierzchni . Jeżeli więc szukasz ściereczki do monitorów, laptopów, telewizorów czy obiektywów aparatów - nasz produkt jest właśnie dla Ciebie.


Jakie są zalety naszych ściereczek do okularów?

Po pierwsze - zostały wykonane z mikrofibry. Jest to szybkoschnący materiał, na którym nie osadzają się bakterie, roztocza, mikroorganizmy ani kurz. Jest to zatem doskonały produkt dla alergików, którzy muszą zachować szczególną ostrożność przy doborze różnych materiałów i tkanin. Dodatkowo mikrofibra szybko i skutecznie usuwa wszelkie zabrudzenia. Dzięki dobrej absorpcji wody czyścik z powodzeniem można stosować na sucho i mokro.


Dodatkowo nadruk według Twojego pomysłu nanosimy na płótno metodą sublimacji, co pozwala na wykonanie nadruków wielobarwnych - odwzorowujących zdjęcia, teksty, logotypy czy symbole, przy zachowaniu wysokiej jakości grafiki.


Co najważniejsze, produkt posiada międzynarodowy certyfikat jakości OekoTex (R) Standard 100, który świadczy o tym, że wyrób włókienniczy mający bezpośredni kontakt z ludzką skórą jest całkowicie bezpieczny w użytkowaniu i wolny od substancji niekorzystnie wpływających na zdrowie człowieka, m.in. nasilenie alergii.