Smycze reklamoweSmycze › PRESTIGE LANYARDS Smycze z metką tkaną

PRESTIGE LANYARDS™
Smycze z Twoją tkaną metką

Smycz reklamowa nie musi być nudna!

Po co smyczy reklamowej potrzebna jest metka?

Nie od dziś wiadomo, że smycze z logo są nieodłącznym elementem promocji każdej marki. W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór smyczy reklamowych, na których stworzysz własny, niepowtarzalny nadruk.

Jednym z niezliczonych przykładów naszej pomysłowości (trwającej już od 18 lat) jest linia smyczy z metką PRESTIGE LANYARDS. Skąd ten pomysł? Otóż smyczka wyposażona w specjalną metkę/zawieszkę pozwoli ci zareklamować twoją markę w jeszcze lepszy, a przy tym nieoczywisty sposób. Łatwiej jest bowiem odnaleźć nazwę marki na owej metce niż poszukiwać jej na całej długości smyczy.

Od przybytku głowa nie boli!

Nasz oferta smyczek z metką ma wiele do zaoferowania.

Po pierwsze - wybór kolorów Twojej smyczy reklamowej należy tylko i wyłącznie Ciebie. Po drugie – na metce umieszczamy tylko i wyłącznie spersonalizowany przez Ciebie nadruk, logo, itp.

Ponadto oferujemy Ci różne warianty smyczek z zawieszką - wersja ZEBRA, która pozwala ci na połącznie maksymalnie dwóch kolorów na powierzchni smyczy, wersja RUBBER wykonana z elastycznego, rozciągliwego materiału; różne warianty długości smyczy 40 i 17 cm.

Logo haftowane na metce zaczepione jest na smyczy za pomocą elastycznej linki w kolorze czarnym lub białym, lub w kolorach z palety CMYK – wszystko zależy od tego, jaki wybierzesz model.

Nie tylko metka

Jeżeli zamiast klasycznej, haftowanej zawieszki, preferujesz, aby Twoja smyczka reklamowa z logo była wyposażona w inny ciekawy element, sprawdź naszą ofertę smyczy ze stoperem, dzięki któremu stworzona przez Ciebie reklama wygląda jeszcze efektowniej.
W naszym sklepie zamówisz także naklejkę epoksydową z logo, która jest stosowana do znakowania drobnych przedmiotów, na których nadruk inną metodą jest niemożliwy.

Zazwyczaj nasze smycze zakończone są karabińczykiem, ale możesz je wzbogacić o nowe elementy, takie jak końcówka do telefonu, kółko na klucze, bezpiecznik, sprężynka.

Pomóż nam się rozwijać i bądź na bieżąco!