Smycze reklamoweSmycze › Opaski eventowe

Opaski eventowe

Cena: 1.00 zł

Minimalna ilość do zamówienia sztuk

Metody wysyłki

UPS UPS Standard Road (2-4 days) 14.99 zł.

TNT Standard UPS Express Saver (1 day) 19.00 zł.

self pick-up Self pick-up free

Informacje o produkcie

Opaski eventowe, opaski na koncerty, drukowane opaski, opaski z nadrukiem

Opaska eventowa, tkaninowa z zapinką SELFGRIP - opaska drukowana sublimacją z plastikową zapinką, możliwość nadruku full kolor, stanowi świetny nośnik reklamy i długotrwałej pamiątki.

Opaski eventowe

Wymiary opaski: 10mm/340mm lub 15mm/340mm
Sposób zapięcia: plastikowa zapinka z ząbkami, bez plombownicy, zapinki
dostępne w kilku kolorach: (po lewej stronie strony wybierz kolor zacisków)


Atrybut każdego koncertu – opaska eventowa

Do czego potrzebujemy opasek koncertowych?

Przede wszystkim to tani, ale nieodłączny gadżet potrzebny na niezliczonej ilości wydarzeń sportowych, kulturalnych i muzycznych. Często działa jako przepustka na koncercie, ale stanowi także świetny nośnik reklamy i długotrwałej pamiątki.

Opaski eventowe dostępne w naszym sklepie wyposażony w plastikową zapinkę z ząbkami, bez konieczności użycia plombownicy. Ty tworzysz projekt (Twoja grafika, logo, nazwa czy symbol), a my wykonujemy dla Ciebie zamówienie.

Produkt idealny w czasach pandemii

Otaczająca nas rzeczywistość ulega ciągłym zmianom, stąd też nasza firma nie może pozostawać bierna na nowe potrzeby i pragnienia klientów. Pandemia popchnęła Nas do stworzenia zupełnie nowej wersji opaski koncertowej – antybakteryjnej.

Powierzchnia produktu została pokryta specjalną powłoką zawierającą srebro w postaci jonowej. Przez około 14 dni na powierzchni opaski tworzy się powłoka do 99% zabezpieczająca przed przenoszeniem i rozprzestrzenianiem się wirusów, bakterii, drobnoustrojów i grzybów. Dzięki naszej nowej opasce eventowej (na której w dalszym ciągu możesz umieścić swój nadruk), powrót do normalności wydaje się coraz bardziej realny.

Jesteśmy EKOlogiczni!

Ochrona środowiska naturalnego nie jest nam obca. Każdego roku (a jesteśmy na rynku już prawie 20 lat), staramy się poszerzać ofertę naszego sklepu o nowe, ekologiczne gadżety reklamowe, które samodzielnie spersonalizujesz. I tym razem proponujemy Ci opaskę eventową wykonaną z materiałów rPET. PET to nic innego jak plastik. W dzisiejszych czasach większość opakowań, w tym butelki na napoje, powstaje właśnie z tego materiału. RPET to po prostu przetworzony plastik, pochodzący z recyclingu.

Dostawa już od 24h!

design Pomoc i wytyczne
Pliki graficzne

Pliki w formacie TIF, PDF lub EPS.

Makiety do smyczy:
Jak przygotować Plik

Zamawiaj Opaski eventowe w 3 prostych krokach:

Wybierz Parametry

0.Serwis:

1 Szerokość:

3. Kolor zacisku:

Biały

Niebieski

Czerwony

Zielony

Żółty

9.unique:

Zamawiam WIZUALIZACJE przed produkcja:
(termin realizacji moze sie wydluzyc 0 24h)

Szczegóły warunków i dostaw
Wybierz Ilość
set upPrzygotowalnia GRATIS
  • 0.90 zł / szt. 100 sztuk
  • 0.75 zł / szt. 500 sztuk
  • 0.69 zł / szt. 1000 sztuk
  • 0.67 zł / szt. 5000 sztuk

* ceny netto excl. 23 % VAT

Przesyłanie pliku
* Zamawiający oświadcza że zapoznał się z regulaminem oraz makietami do produkcji smyczy rozumie je i zna specyfikę produktu. Smyczomat.pl nie bierze odpowiedzialności za automatyczne dopasowanie kolor w razie braku podania koloru Pantone Coated, oraz za błędy merytoryczne i literowe występujące w projekcie, który został przesłane.


Pomóż nam się rozwijać i bądź na bieżąco!