Smycze reklamoweSmycze › Ściereczki do okularów

Ściereczki do okularów

Nowe spojrzenie na promocję- personalizowana ściereczka do okularów gadżetem reklamowym

Osobista relacja klienta z marką

Tworzenie personalizowanych gadżetów to nasz odpowiedź na indywidualne, personalne potrzeby i pragnienia klientów. Każdy z nas jest inny i każdy z nas jako człowiek, ale także jako świadomy konsument chce się czuć wyróżniony. Oferty dopasowane do naszych potrzeb stają się kluczowe w podejmowaniu przez Nas decyzji zakupowych.

Jeżeli i ty tak uważasz - nie zwlekaj! Skontaktuj się z Nami i stwórz swój własny, niepowtarzalny projekt ściereczki do okularów, dzięki której Twoi klienci poczują wyjątkowy związek ze stworzą przez Ciebie marką. Ściereczki do okularów z nadrukiem to ciekawy dodatek do akcji promocyjnych nie tylko u optyka, zatem nie ważne jaką działalność prowadzisz, ściereczki reklamowe sygnowane Twoim logo, czy nazwą firmy to świetny praktyczny gadżet dla każdej osoby korzystającej z okularów korekcyjnych lub słonecznych.

Nie tylko dla okularników

Dostępne w naszej ofercie ściereczki nadają się świetnie czyszczenia wszystkich gładkich i szklanych powierzchni – nie tylko do soczewek okularów. Jeżeli poszukujesz czyścika do monitorów laptopów, telefonów, telewizorów czy obiektywy aparatów fotograficznych – Nasz produkt jest właśnie dla Ciebie.

Jakie zalety mają nasze ściereczki do okularów?

Po pierwsze - zostały wykonane z mikrofibry. Mikrofibra to szybkoschnący materiał, na którym nie osiadają żadne bakterie, roztocza, drobnoustroje, ani kurz. Jest to zatem produkt świetny dla alergików, którzy musza szczególnie uważać podczas doboru różnych materiałów i tkanin. Ponadto mikrofibra szybko i skutecznie usuwa wszelkie zanieczyszczenia. Dzięki dobrej absorbcji wody, ściereczki możesz z powodzeniem używać na sucho, jak i na mokro.

Dodatkowo nadruk według Twojego pomysłu, umieszczamy na ściereczce za pomocą metody sublimacji, która pozwala na pozwala na wykonanie nadruków wielokolorowych – odtworzenie zdjęć, tekstów, logo, czy symboli, przy zachowaniu wysokiej jakości grafiki.

Co najważniejsze produkt posiada międzynarodowy certyfikat jakości OekoTex(R) Standard 100, który świadczący o tym, że dany produkt tekstylny, który ma bezpośredni kontakt ze skórą człowieka, jest całkowicie bezpieczny w użytkowaniu i wolny od środków niekorzystnie wpływających na zdrowie ludzi, np. na nasilanie się alergii.

Pomóż nam się rozwijać i bądź na bieżąco!