Smycze reklamoweSmycze › Bandana

Snood ™ Bandana

Wielofunkcyjna chusta z własnym nadrukiem – bohater pandemii i niesztampowy gadżet reklamowy

Dlaczego nasze chusty są wielofunkcyjne?

Odpowiedź na to pytanie jest bardzo prosta. Nasze wielofunkcyjne chusty/kominy Snood ™ można wykorzystać na wiele różnych sposobów. To nie tylko idealne dopełnienie każdej stylizacji, ale także świetny gadżet reklamowy. Możliwość umieszczenia na niej własnego nadruku - zdjęcia, grafiki, wzoru czy logo, to pomysł na ciekawy, personalizowany prezent, którego nie ma nikt inny.

Jak zatem nosić naszą chustę? Jako szal, opaskę na rękę czy bandanę na głowie. Może Ci posłużyć jako gumka do włosów, czy ciepły komin na zimę, którym możesz okryć całą twarz. Ale to nie wszystko. Obostrzenia dotyczące zakrywania nosa i ust w czasie pandemii, to także nowe możliwości noszenia naszej chusty – jako oryginalnej i nietypowej formy maseczki.

Nasza oferta kominów:

Oprócz klasycznej wersji wielofunkcyjnej bandany – stworzonej z wysokiej jakości, przyjaznej dla skóry mikrofibry (bezszwowej, szybkoschnącej, oddychającej i pochłaniającej pot), w ofercie naszego sklepu znajdziesz również ekologiczny, przyjazny dla środowiska elastyczny szal wykonany z materiałów rPET (plastik pochodzący z recyclingu) oraz chustę pokrytą antybakteryjną powłoką stworzoną z pierwiastków srebra w postaci jonowej (produkt idealny w czasach pandemii i nie tylko – nie przedostaną się przez nią żadne bakterie, drobnoustroje czy kurz).

Bandana jako gadżet reklamowy

Znudziły Ci się T-shirty reklamowe? Szukasz ciekawego sposobu na promocję swojej marki, towaru czy usługi? Myślisz o nowej, lepszej identyfikacji wizualnej pracowników Swojej firmy? Jeżeli na którekolwiek z pytań odpowiedziałeś tak, to oferta naszych wielofunkcyjnych szali jest właśnie dla Ciebie. Z powodzeniem umieścisz na niej logo Swojej firmy i zachęcisz potencjalnych klientów do zapoznania się z Twoją ofertą. Odzież reklamowa cieszy się bardzo dużą popularnością - warto jednak postawić na oryginalność.

Produkt posiada certyfikat OEKO TEX 100.

Pomóż nam się rozwijać i bądź na bieżąco!