Smycze reklamoweSmycze › Pas bagażowy

Pas bagażowy

Cena: 6.00 zł
Specjalna cena od liczby 6.18 zł
%


Minimalna ilość do zamówienia sztuk

Metody wysyłki

UPS UPS Standard Road (2-4 days) 14.99 zł.

TNT Standard UPS Express Saver (1 day) 19.00 zł.

self pick-up Self pick-up free

Informacje o produkcie

Pas bagażowy z Nadrukiem sublimacyjnym

  • 100% wyprodukowano w Polsce
  • 100% Polska taśma
  • 100% Polska klamra

Druk - Nadruk pełnokolorowy CMYK wg Twojego projektu 4+4 lub 4+0
MOQ - 50szt w Twoim projekcie

Szerokość taśmy - 45mm
Długość - 190cm (z regulacją) 

design Pomoc i wytyczne
Pliki graficzne

Pliki w formacie TIF, PDF lub EPS.

Projekt smyczy

Grafika o wysokości 45x1900 mm, kolorystyka CMYK.

Zamawiaj Pas bagażowy w 3 prostych krokach:

Wybierz Parametry

0.Serwis:

1. Pakowanie:

2. Druk:

Jednostronny

Jednostronny

Pełny kolor 4+4

9.unique:

Zamawiam WIZUALIZACJE przed produkcja:
(termin realizacji moze sie wydluzyc 0 24h)

Szczegóły warunków i dostaw
Wybierz Ilość
set upPrzygotowalnia GRATIS
  • 15.00 zł / szt. 50 sztuk
  • 13.20 zł / szt. 100 sztuk
  • 10.20 zł / szt. 250 sztuk
  • 10.00 zł / szt. 300 sztuk
  • 9.69 zł / szt. 500 sztuk
  • 9.39 zł / szt. 1000 sztuk
  • 7.90 zł / szt. 2000 sztuk

* ceny netto excl. 23 % VAT

Przesyłanie pliku
* Zamawiający oświadcza że zapoznał się z regulaminem oraz makietami do produkcji smyczy rozumie je i zna specyfikę produktu. Smyczomat.pl nie bierze odpowiedzialności za automatyczne dopasowanie kolor w razie braku podania koloru Pantone Coated, oraz za błędy merytoryczne i literowe występujące w projekcie, który został przesłane.

Тэги: Taśma bagażowa z Twoim nadrukiem

Utęsknione wakacje? Podróż służbowa? ..ruszymy w świat.

W podróż dłuższą lub krótszą, ale zawsze z walizką, torba lub plecakiem. Idealnym uzupełnieniem naszych bagaży, są pasy bagażowe z logo, które zapewniają bezpieczeństwo przewożonych rzeczy. Chronią przed nieplanowanym otwarciem się walizki na skutek awarii zamka. Pomagają w szybkim odnalezieniu walizki wśród innych bagaży. Są nieodłącznym elementem każdej podróży oraz doskonałym nośnikiem reklamy! Duże pole zadruku sprawia, że oprócz logowania można umieścić na nich dane kontaktowe użytkownika, co usprawni odnalezienie bagażu. Pasy bagażowe nakowane metodą sublimacji, pozwala na wykonanie dwustronnego nadruku full kolor w wysokiej jakości. Masywna taśma, solidne dodatki oraz mocne przeszycia sprawią, że taśmy bagażowe wykonane przez firmę Smyczomat.PL będą cieszyły swych użytkowników przez wiele lat! Firma zapewnia szybkie terminy realizacji, ażeby każdy w tegoroczną podróż mógł zabrać swój pas bagażowy ;)

Cichy bohater każdej podróży - pas bagażowy

Dlaczego pas bagażowy jest potrzebny?

Zamknięte w ciasnych lukach bagażowych, w samolotach, autobusach, autokarach, pociągach czy bagażnikach samochodów. Narażone na wstrząsy podczas podróży walizki mogą się łatwo otworzyć, a także ulec uszkodzeniom. Chcąc uniknąć wypadku, w którym cała zawartość naszej walizki czy torby podróżnej znajduje się poza bagażem powinniśmy wyposażyć się w praktyczną taśmę/pas bagażowy.
Pasy bagażowe dostępne w naszym sklepie wyposażone są w specjalną klamrę, która ułatwia jego sprawne zamontowanie na walizce. Można zapiąć go w poziomie, w pionie lub na krzyż. Pas powinien być mocno napięty i ciasno przylegać do ścianek bagażu. Produkt działa na zasadzie paska do spodni.

Personalizowany pas bagażowy - postaw na oryginalność

Oferta naszej firmy pozwala Ci na stworzenie własnego, niepowtarzalnego nadruku, który umieścimy dla ciebie na pasie bagażowym za pomocą metody sublimacji, w oparciu o paletę kolorów CMYK. Personalizacja produktów stwarza nieograniczone możliwości. Umieszczenie własnego nadruku na pasie bagażowym pozwala na szybkie odnalezienie własnej walizki i zmniejsza ryzyko pomylenia Swojego bagażu z bagażem innego uczestnika lotu czy wycieczki autokarowej – dodatkowe, kolorowe tasiemki lub ozdobniki stają się zbędne. Duże pole zadruku sprawia, że oprócz logowania można umieścić na nim dane kontaktowe użytkownika, co usprawni odnalezienie bagażu.
Personalizowany pas bagażowy to także świetna powierzchnia reklamowa, na której z powodzeniem umieścisz logo, czy nazwę swojej marki. Nietypowe gadżety reklamowe są obecnie niezwykle pożądane. Przyciągają one uwagę potencjalnych konsumentów, a dodatkowo wysyłają sygnał, że Twoja firma jest otwarta na zmiany, a przy tym jest elastyczna – tak jak nasz pas bagażowy z Twoim logo. Będzie to świetna reklama Twojej firmy, gdziekolwiek będziesz ze swoim bagażem (nawet podczas wakacji.

Zapewniamy szybki termin realizacji zamówienia - już w najbliższej podróży ozdobisz swój bagaż nowym pasem.

Pomóż nam się rozwijać i bądź na bieżąco!